Toolex – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki 2017 – branżowe wydarzenie roku!

Posted on Posted in Targi przemysłowe

Toolex – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki nie bez powodu określane są jako biznesowe narzędzie sukcesu. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez ostatnich 10 lat, a także prestiż tego wydarzenia sprawiły, że jubileuszowa edycja zapowiada się wyjątkowo. W Targach Toolex swój udział zapowiedziała aż 500 wystawców z 16 krajów, a wszyscy są zgodni z tym, że jest to okazja do nawiązania nowych (oraz utrzymania dotychczasowych) relacji biznesowych, ale także jedyna w roku i niepowtarzalna szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia oraz poznania najnowszych rozwiązań technologicznych.

Podczas Targów Toolex każdy z wystawców i odwiedzających będzie miał okazję wziąć udział w seminariach, wykładach i konsultacjach. Przez pełne trzy dni w salach na terenie Expo Silesia wykładowcy uczelni wyższych oraz przedstawiciele firm opowiadać będą o produktach z branży obrabiarek, narzędzi oraz technologii obróbki. Podczas spotkań każdy uczestnik będzie mógł nie tylko wysłuchać wypowiedzi ekspertów, ale także aktywnie uczestniczyć w spotkaniu, poprzez zadawanie pytań czy poznanie możliwości maszyn i urządzeń.

Targi Toolex – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki to przede wszystkich okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami na rynku. W tym czasie swoją ofertę zaprezentuje blisko 600 marek. Wśród nich znajdą się zarówno zagraniczni jak i polscy producenci maszyn CNC. Każde stoisko to szansa na poznanie najnowszych produktów z branży obrabiarek CNC oraz nowoczesnej obróbki skrawaniem, zapoznanie się z ofertą producenta oraz dokonanie korzystnych transakcji, często z atrakcyjnymi rabatami. Wśród wystawców znajdą się także patroni medialni, uczelnie i zakłady pracy, tak by optymalnie zwiększyć szanse wszystkich uczestników Targów Toolex na sukces w zakresie nowych oraz korzystnych relacji i kontraktów biznesowych.

Toolex – Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki odbędą się w dniach 3 – 5 października 2017 roku hali w Expo Silesia w Sosnowcu. Targi otwierane są dla zwiedzających od godziny 9, do 17 (wtorek i środa) i 16 (czwartek). Wejście na Toolex jest płatne (w sprzedaży są także bilety ulgowe!). Dla wystawców i odwiedzających dostępny jest parking. Możliwy jest także dojazd komunikacją miejską. Wszystkie szczegóły dotyczące Targów Toolex m.in. organizacji, wystawców oraz wykładów i seminariów znajdują się na stronie organizatora.

3 dni Targów, 10 lat doświadczenia, 16 krajów, 500 wystawców, 600 marek z branży – nie może Cię tam zabraknąć!

A tutaj krótkie przypomnienie jak wyglądały Targi w tamtym roku:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *