Zbliża się II edycja warsztatów “Praktycznie o CNC”!

Zapraszamy na warsztaty “Praktycznie o CNC“, przygotowane przez firmę TBI Technology oraz YG-1 Polska. Wydarzenie połączy praktyczną wiedzę na temat obsługi obrabiarek CNC i strategii obróbki przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi, a motywem przewodnim będzie obróbka na maszynach wielkogabarytowych.

Gdzie i kiedy?
Warsztaty odbędą się odbędą się 1 marca 2024 roku na terenie Fabryki Obrabiarek „RAFAMET” w Kuźni Raciborskiej, oferując dodatkową możliwość poznania historii marki tokarek „Poręba” oraz zwiedzenia parku maszynowego.

Co czeka uczestników?
Podczas pierwszego panelu omówione zostaną tajniki śledzenia punktów bazowych X/Y/Z po transformacji kinematyki obrabiarki na przykładzie frezarki bramowej TBI SDV-H 4224. Drugi panel to praktyczny pokaz obróbki narzędziami High feed marki YG-1, wraz z case study z optymalizacji produkcji. Trzeci panel skoncentruje się na omówieniu pułapek w projektowaniu technologii w systemach CAM, prezentując przykłady wykorzystania narzędzi High feed.

Dlaczego warto wziąć udział?
Na miejscu dostępny będzie doświadczony zespół inżynierów, gotowy do udzielenia porad i konsultacji w zakresie serwisowania maszyn CNC, doboru narzędzi i technologii obróbki. Prowadzący to eksperci z szerokim doświadczeniem.

Rejestracja i uczestnictwo
Warsztaty są bezpłatne, a jedna firma może zgłosić do udziału aż trzech pracowników. Więcej szczegółów oraz pełna agenda dostępna są na stronie internetowej organizatora.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do zgłębienia tajników wielkogabarytowych obrabiarek CNC i odkrycia nowych możliwości w obróbce materiałów! Do zobaczenia na warsztatach “Praktycznie o CNC w obróbce wielkogabarytowej”!

Zbliża się II edycja warsztatów “Praktycznie o CNC”!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę