EMO Hannover 2023

Międzynarodowe Targi Obróbki Metali EMO Hannover 2023

EMO Hannover to największe targi obróbki metali na świecie, które odbywają się co dwa lata. W tym roku odbędą się w dniach 18-23 września w Hanowerze w Niemczech. Targi gromadzą ponad 1000 wystawców z ponad 50 krajów, którzy prezentują najnowsze technologie i rozwiązania dla przemysłu obróbki metali. Wśród nich można znaleźć obrabiarki, urządzenia do wytwarzania przyrostowego, roboty przemysłowe, systemy automatyki, oprogramowanie i wiele innych.

EMO Hannover to nie tylko miejsce, w którym można zapoznać się z najnowszymi trendami w branży, ale także możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i zawarcia nowych umów. Podczas targów odbywa się wiele konferencji i seminariów, na których eksperci z branży dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Tegoroczne targi EMO Hannover będą poświęcone trzem głównym tematom:

  • Przyszłość biznesu: innowacyjne modele biznesowe, nowe rynki zbytu, perspektywiczne sposoby finansowania sprzedaży, możliwości, jakie dają nowe koncepcje pracy,
  • Przyszłość łączności: nowe aplikacje, procesy automatyzacji, inteligentna produkcja, Przemysł 4.0, uczenie maszynowe, Przemysłowe Internet Rzeczy (IIoT),
  • Przyszłość zrównoważonego rozwoju w produkcji: rozwój związany z alternatywnymi napędami, efektywnością energetyczną i oczywiście zrównoważoną produkcją.

Więcej informacji na temat targów można znaleźć na stronie internetowej www.emo-hannover.com.

EMO Hannover 2023

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę