Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

O tym, że Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to najważniejsze i najbardziej prestiżowe wydarzenie w tej części Europy nikogo nie trzeba dziś przekonywać. Targi DREMA jako jedyne w Polsce mogą poszczycić się rekomendacją Europejskiej Federacji Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS, która plasuje DREMĘ wśród największych światowych wystaw, takich jak niemiecka LIGNA, włoskie XYLEXPO, amerykańskie IWF Atlanta czy chińskich WMF Shangha.

Dlaczego warto wziąć udział w targach DREMA 2023?

Pogarszająca się sytuacja gospodarcza, rosnące koszty produkcji wymagają unowocześnienia procesów technologicznych pod kątem obniżenia kosztów zużycia surowców, energii i kosztów pracy. Nie odbędzie się to bez inwestowania w nowoczesne maszyny, które można obejrzeć i przetestować na Targach DREMA.

O przygotowaniach do targów DREMA 2023 mówi dyrektor Andrzej Półrolniczak

Mamy dziś dużą ilość zgłoszeń wystawców i pracujemy już nad planowaniem lokalizacji stoisk w pawilonach targowych, dlatego optymistycznie patrzę na tegoroczne targi i już dziś serdecznie na nie zapraszam 12-15 września.

Jak zapowiada się nadchodząca edyca?

Od 2020 w każdym z obszarów DREMY widoczna jest tendencja wzrostowa, w ubiegłym roku została podwojona powierzchnia wystawiennicza, na targi wracają wystawcy, którzy nie byli obecni w czasie pandemii, rośnie liczba zwiedzających z różnych krajów, którzy przyjechali na targi kupić maszyny, poszerza się zakres imprez towarzyszących.

Pobierz zaproszenie

Jeżeli jesteś zawodowo związany z branżą drzewną lub meblarską już dziś zarejestruj się i ODBIERZ BEZPŁATNY BILET na Targi DREMA 2023!

Bilet dla Profesjonalistów uprawnia do udziału we wszystkich 4 dniach targów.

GODZINY OTWARCIA TARGÓW

12.09.2023 | wtorek |10:00 – 17:00

13.09.2023 | środa | 10:00 – 17:00

14.09.2023 | czwartek | 10:00 – 17:00

15.09.2023 | piątek | 10:00 16:00

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę