Targi TOOLEX 2022

targi toolex 2022
targi toolex 2022

Pierwsza edycja Targów TOOLEX Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

Kilkuset wystawców, prezetacje oferty obrabiarek, narzędzi i technologii wspomagających obróbkę, konferencje dla specjalistów i liczne grono odwiedzających – tak zapowiadają organizatorzy 14 już edycję Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

Wydarzenie po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w centrum przemysłowej aglomeracji.

Targi odbędą się w terminie 4-6 października 2022 r.

 

Każdego roku na targach swoją ofertę prezentują liderzy rynku obrabiarek, narzędzi i technologii obróbki – producenci maszyn do obróbki skrawaniem i plastycznej, narzędzi profesjonalnych, aparatury kontrolno–pomiarowej i oprogramowania. Wśród zwiedzających są obecni przedstawiciele kadry zarządzającej – prezesi i kierownicy firm, operatorzy CNC, programiści, kontrolerzy jakości i technicy utrzymania ruchu. TOOLEX gości nie tylko przedstawicieli handlowych, którzy podczas wydarzenia zawierają nowe kontrakty, ale również pracowników produkcji, zainteresowanych nowinkami rynkowymi.

W rekordowej, edycji targów wzięło udział 500 wystawców z 13 krajów, reprezentujących 600 marek, a ponad 10 tys. uczestników związanych z branżą obrabiarek oraz narzędziową miało okazję obejrzeć w ruchu 450 specjalistycznych maszyn.

– Udział najważniejszych graczy rynku, możliwość uczestnictwa w wartościowych spotkaniach merytorycznych oraz zwiedzający, poszukujący nowych opcji zakupowych, to od lat najważniejsze czynniki wpływające na sukces oraz nieustający rozwój targów TOOLEX – mówi Agnieszka Miklas, dyrektor działu expo Grupy PTWP, organizatora targów TOOLEX. – Obecność specjalistów oraz wysoki wskaźnik zamówień realizowanych w wyniku spotkań na targach sprawia, że marka TOOLEX jest rozpoznawalna i ceniona nie tylko w Polsce, lecz również na rynkach zagranicznych – dodaje.

W 2021 roku Grupa PTWP, wydawca branżowych tytułów oraz organizator konferencji, kongresów i imprez biznesowych na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym, przejęła od spółki Expo Silesia prawa do prowadzenia i kontynuacji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

– Przejmując najważniejsze wydarzenie dla branży obróbki metali, pragnęliśmy zachować jego potencjał. Status imprezy potwierdza liczne grono stałych uczestników. Naszym założeniem oraz ambicją jest utrzymanie prestiżu i efektywności targów oraz wykorzystanie możliwości rozwoju imprezy, jaką stwarza nowa lokalizacja, z uwzględnieniem postpandemicznej rzeczywistości. Oczywiście stacjonarna formuła odbędzie się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP.

Zarezerwuj termin!
Już teraz pobierz poniższe zaproszenie uprawniające do bezpłatnego udziału w wydarzeniu – wystarczy zarejestrować się na stronie organizatora – LINK i w wyznaczone pole wpisać unikalny kod: TBIZAPRASZANATOOLEX2022.

Targi TOOLEX 2022

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń na górę